خطای could not complete your request because of a program error در فتوشاپ

()

ارور could not complete your request در فتوشاپ ۲۰۲۱

در این مطلب قصد داریم به بررسی خطای could not complete your request because of a program error در فتوشاپ  مخصوصا نسخه ۲۰۲۱ بپردازیم. دلیل به وجود آمدی این خطا، عدم پشتیبانی کارت گرافیک شما از نسخه فتوشاپ ۲۰۲۱ می باشد. اگر کارت گرافیک شما امتیاز بالاتر از ۲۰۰۰ دارد با آپدیت کارت گرافیک تان مشکل حل خواهد شد.
در صورتی که بعد از آپدیت کردن مجدد همین مشکل را داشتید به این یعنی است گرافیک شما ناسازگار با فتوشاپ ۲۰۲۱ است و یا باید گرافیک را ارتقاء دهید یا فتوشاپ های نسخه قبلی را نصب کنید.

یکی از راه حل های دیگر که میتوانید انجام دهید اما روش اصولی نیست این است که استفاده از کارت گرافیک را در فتوشاپ ۲۰۲۱ غیر فعال کنید که مسلما با غیر فعال سازی، برخی از امکانات قابل استفاده نخواهند بود.

برای غیر فعالسازی به منوی edit>preferences>performance شوید و تیک گزینه use graphic processor را بردارید تا خطای program error در فتوشاپ ۲۰۲۱ را رفع کنید

نحوه آپدیت کارت گرافیک

برای بروز رسانی نرم افزار کارت گرافیک سیستم ابتدا باید نام شرکت سازنده و مدل کارت گرافیک خود را بدانید.برای بدست آوردن مشخصات کارت گرافیک ابتدا دکمه استارت ویندوز را بزنید، سپس عبارت Dxdiag را تایپ کرده و دکمه اینتر را بزنید.
همانند تصویر زیر صفحه ای برای شما باز میگردد که شامل اطلاعات سیستم شما است، برای پیدا کردن اطلاعات کارت گرافیک وارد تب دوم (Display) شوید. مشخصات دقیق کارت گرافیک خود را مشاهده میکنید.

الان مدل کارت گرافیک خود را می دانید. در قدم بعدی می توانید از سایت سازنده کارت گرافیک، نوع درایو مورد نظر را دانلود و نصب کنید.

البته می توانید از راه ساده تری هم استفاده کنید. نرم افزار  IObit Driver Booster را نصب کنید. این نرم افزار به طور خودکار سیستم شما را اسکن می کند و درایو های مورد نیاز را نصب یا آپدیت می کند.

اگر قصد طراحی وب سایت دارید می توانید روی کمک ما حساب کنید.

فیلد زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید. با شما تماس خواهیم گرفت.

و یا با شماره زیر تماس بگیرید:

نظرات شما برای ما مهم است…

این مطالب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانگین امتیازات / ۵. تعداد رای ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.