طراحی حرفه ای وب سایت وردپرس با قالب اختصاصی

فروشگاهی | شرکتی | دانلودی | پزشکی | آموزشی

به همراه اپیلکیشن اختصاصی فروشگاهی و بهینه سازی سئو

دکترگرافیک

امنیت ، سرعت ، سادگی

توسعه دهندگان دکتر گرافیک ، در حیطه کاری خود متخصص هستند و امنیت ، سرعت و سادگی در عین مدرن بودن را برای شما تضمین می کنند

ما صرفا وب سایت طراحی نمی کنیم، بلکه نحوه ورود به دنیای کسب و کار مجازی را به شما آموزش می دهیم

ساختن برای ماندن…

بیش از ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار دامنه اینترنتی در ایران به ثبت رسیده است. اما چند دامنه اینترنتی به یک نام ماندگار تبدیل شده‌اند؟

کسب‌وکارهای زیادی برای آنلاین‌شدن عجله دارند و بی‌گدار به آب می‌زنند. نام‌هایی که خیلی زود از صحنه رقابت حذف می‌شوند. برای ماندگاری در فضای وب بیش از هر چیز به یک هویت منحصربه‌فرد، متفاوت و ارزش‌آفرین نیاز داریم.

طراحی سایت تنها به معنی داشتن یک وب‌سایت نیست. ما معتقدیم که طراحی وب‌سایت یعنی خلق یک کسب‌وکار جدید در دنیای اینترنت؛ ساختن برای ماندن.

bono2 1

امکانات برندینگ آنلاین

مردم درباره شما چه می‌گویند؟

وب‌سایت اینترنتی یک پل طلایی برای ارتباط بهتر با مخاطبان و مشتریان است. دنیای دیجیتال فرصت‌های بکری را برای برندینگ آنلاین در اختیار شما قرار داده است.

در طراحی وب سایت، سعی کرده ایم با ارائه امکاناتی مثل ماژول‌های متنوع معرفی برند، امکانات معرفی محصولات و خدمات در کنار بنرهای متنوع از تمام ظرفیت برندینگ در داخل وبسایت استفاده کنیم. امکانات برندینگ در طراحی سایت شرکتی و شخصی به دلیل ماهیت این جنس سایت‌ها، اهمیت بالاتری در مقایسه با سایر سایت‌ها دارد.

bono1 1

افزایش فروش اینترنتی

هیچ فرصتی از دست نمی‌رود

یادتان باشد، داشتن وب سایت فروشگاهی به معنای شروع فروش اینترنتی نیست. مراحل زیادی برای شروع درآمد زایی یک وب سایت اینترنتی وجود دارد که قدم به قدم باید به صورت تخصصی انجام شود. از رابط کاربری تا بهینه سازی سئو. در یک فروشگاه اینترنتی، هیچ چیز مهم‌تر از فروش نیست. در فروشگاه‌های اینترنتی طراحی شده توسط تیم توسعه دکتر گرافیک، با تمرکز بر ارائه یک تجربه کاربری عالی و دسترسی کاربر به محصولات مختلف، ابزارهای متنوعی برای فروش بیشتر و حداکثر تبدیل بازدیدکننده به خریدار اتفاق افتاده می افتد

bono3 1

مبتنی براصول سئو

قدم‌به‌قدم تا فتح قله

در دنیایی که در هر ثانیه بیش از ۶۳۰۰۰ هزار جستجو در گوگل اتفاق می‌افتد، نادیده‌گرفتن این موتور جستجو یک حماقت بزرگ است.

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های طراحی سایت، پیروی از اصول و قوانین سئو است.

توسعه دهندگان دکتر گرافیک با رعایت طراحی واکنش‌گرا یا ریسپانسیو، استفاده از نشانه‌گذاری‌های استاندارد و بهبود سرعت سایت تا بالاترین حدممکن به شما کمک می‌کند که پیش از شروع جدی فرآیند سئو، بخش زیادی از مسیر موفقیت را به راحتی طی کنید.

یا متفاوت باش یا حذف شو

دنیای کسب‌وکار بی‌رحم است. در هر دقیقه ۳۸۰ وب‌سایت جدید در دنیای وب ساخته می‌شود. اغراق نیست اگر بگوییم بیش از ۹۰ درصد این وب‌سایت‌ها محکوم به شکست شده و دیر یا زود برای همیشه محو می‌شوند.

برای طراحی یک وب‌سایت بیش از هر چیز به یک نگرش جدید نیاز داریم. اگر با دیدگاه کلاسیک به دنیای اینترنت قدم بگذاریم و به دنبال طراحی سایت باشیم، محکوم به شکست هستیم.

دنیای وب قوانینی متفاوتی برای موفقیت دارد. پیروی از این قوانین می‌تواند ما را به موفقیت برساند.

توجه به طراحی استاندارد، خلق یک هویت بصری یک‌پارچه و توجه به بازاریابی دیجیتال از مهم‌ترین قوائد موفقیت در دنیای بی‌کران اینترنت است.

مراحل کار با دکتر گرافیک

مشاوره طراحی کسب و کار

اولین قدم برای شروع همکاری با دکتر گرافیک برگزاری جلسات مشاوره تخصصی است. در این جلسه اهداف کسب و کار و نحوه تعامل با مشتری بررسی شده و بهینه‌ترین راه‌کار برای ورود به فضای دیجیتال را به شما ارائه می‌کنیم. از نظر ما سایت خوب مملو از امکانات فنی نیست بلکه به هدف کاربر توجه کرده و ابزارهایی را در اختیارش قرار می‌دهد که در سریع‌ترین زمان ممکن به این هدف برسد.

طراحی هویت برند

کسب و کارهای سنتی زمانی‌که پا به حوزه بازاریابی دیجیتال می‌گذارند با مشکلات و چالش‌های زیادی روبرو می‌شوند. تجربه به ما نشان داده است که یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های این کسب و کارها نداشتن هویت بصری مشخص و استانداردهای برندینگ است. مجموعه دکتر گرافیک به شما کمک می‌کند تا هویت برند خود شامل نام برند، لوگو، شعار و رنگ سازمانی را طراحی کنید.

استراتژی بازاریابی دیجیتال

طراحی سایت نقطه ورود به بازاریابی دیجیتال است. اما کافی نیست، به خصوص برای وب سایت های فروشگاهی. پس از طراحی هویت برند و راه‌اندازی سایت می‌توانید از خدمات بازاریابی دیجیتال مارکتینگ دکتر گرافیک بهره‌مند شوید. خدمات ما در این حوزه بسیار گسترده بوده و شاخه‌های اصلی بازاریابی شامل سئو، تبلیغات و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی را برای شما ساده و کارآمد می‌کند.

مواردی که قبل از طراحی وب سایت باید بدانید

طراحی وب سایت

سایت شما را مطابق با آخرین تکنولوژی‌ها و استانداردهای روز دنیا طراحی می‌کنیم.

یکی از مهم ترین قواعدی که مجموعه دکتر گرافیک در طراحی سایت لحاظ میکند، سئو و بهینه بودن وبسایت از لحاظ ساختاری است. تحلیلگران سئوی دکتر گرافیک، تمامی نکات را بررسی میکنند تا وبسایت بر اساس استانداردها تولید شده و مورد تایید موتورهای جستجو قرار گیرد. ما طرز فکر موتورهای جستجو را میشناسیم و به شما کمک میکنیم تا آن ها نیز شما را بشناسند تا نهایتا به کسب جایگاهی مناسب منجر شود.

قیمت طراحی وب سایت

بی‌کیفیت نیستیم تا ارزان باشیم، بی‌انصاف نیستیم تا گران باشیم. قیمت طراحی سایت بر اساس فاکتورهای مختلفی مثل گستردگی پروژه، نیازها و امکانات سایت بستگی دارد.

ما در دکتر گرافیک برای برآورد هزینه تمام شده پروژه‌ها و متناسب با آن برآورد قیمت طراحی وبسایت، نهایت دقت و وسواس را به خرج داده‌ایم تا ضمن حفظ کیفیت محصول نهایی بتوانیم قیمتی مناسب و رقابتی برای خدمات خود در نظر بگیریم.

توجه داشته باشید هزینه های درج شده در فیلد های پایین به صورت پیشفرض بوده و قیمت نهایی با توجه به امکانات و گستردگی پروژه تعیین خواهد شد

طراحی وب سایت شرکتی

قالب اختصاصی وردپرس
میلیون تومان ۵.۹
 • تمام امکانات لازم برای معرفی کسب و کار شما
 • مناسب برای شرکت ، پزشک ، شخصی و نمونه کار
 • تحویل پروژه بین ۲۰ الی ۳۰ روز کاری
 • به همراه دوره سئو رایگان

طراحی وب سایت فروشگاهی

قالب اختصاصی وردپرس
میلیون تومان ۶.۹
 • فروش کالای فیزیکی ، دانلودی و فروش خدمات
 • به همراه اپلیکیشن اختصاصی فروشگاهی
 • تحویل پروژه بین ۳۰ الی ۴۰ روز کاری
 • به همراه دوره سئو رایگان
ویژه

طراحی وب سایت آموزشی

قالب اختصاصی وردپرس
میلیون تومان ۷.۹
 • امکانات حرفه ای برای تولید انواع محتوا
 • فروش دوره آموزشی و محصول دانلودی
 • تحویل پروژه بین ۴۰ الی ۵۰ روز کاری
 • به همراه دوره سئو رایگان

چرا دکتر گرافیک از وردپرس استفاده می‌کند؟

دکتر گرافیک چرخ را از ابتدا نمی‌سازد. طراحی یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی برای شروع فعالیت یک سایت مثل کوهنوردی در هوای مه‌آلود است. شما دیدی از مسیر پیش‌رو ندارید و خطر سقوط هرلحظه تهدیدتان می‌کند.

کدنویسی اختصاصی و ایجاد یک سیستم اختصاصی علاوه بر هزینه بسیار بالا از نظر امنیتی و توسعه‌پذیری چالش‌های زیادی را برای یک کسب‌وکار ایجاد می‌کند.

کوچک‌ترین ایراد امنیتی و نفوذ به سایت، می‌تواند اعتبار، دستاوردها و تمام آن‌چیزی که سال‌ها برایش تلاش کردید را از بین ببرد.

از طرف دیگر در CMSهای اختصاصی شما به طراح سایت یا شرکت طراحی سایت وابسته هستید. در صورت قطع همکاری، امکان توسعه‌پذیری وب‌سایت شما کاهش یافته یا به صفر خواهد رسید.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای امن، چابک و بسیار سریع است. سایت‌های بزرگ جهان مثل نیویورک تایمز و مرسدس بنز از وردپرس استفاده می‌کنند.

روزانه صدها هزار توسعه‌دهنده در سراسر جهان بر روی امنیت، پایداری و سرعت وردپرس کار کرده و به بلوغ بیشتر این سیستم کمک می‌کنند. در صورت قطع همکاری با شرکت طراحی وبسایت خود می‌توانید به‌راحتی با فرد دیگری همکاری کنید.

اگر قصد طراحی وب سایت دارید می توانید روی کمک ما حساب کنید.

فیلد زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید. با شما تماس خواهیم گرفت.

و یا با شماره زیر تماس بگیرید: