سئو وردپرس

ورودی ارگانیک گوگل از کلمات کلیدی کسب و کار شما

زمانی که برنامه نویسی یک وب سایت به اتمام می رسد و شما آماده ارائه خدمات و فروش از سایت خود هستید، مرحله مهمی از روند درآمد زایی سایت آغاز میشود و آن بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است! تیم سئو دکترگرافیک ابتدا سئو تکنیکال سایت شما را اصلاح کرده و با روش های اصولی و صحیح از موتور های جستجو گوگل و بینگ ، بر روی کلمات کلیدی تعیین شده ورودی ارگانیک به صفحات سایت شما ایجاد می کنند.

تیم ما با بهبود رنکینگ های جی تی متریکس (gtmetrix) و لایت هاوس گوگل (lighthouse) و همچنین افزایش سرعت و بهینه سازی رابط کاربری وب سایت نرخ تبدیل کاربر به مشتری (conversion rate) را افزایش داده و راه های جدید برای درآمد زایی از سایت مثل تبلیغات و ریپورتاژ را برای شما فراهم می کند. همچنین در راستای خدمات سئو وردپرس با بهبود نرخ کلیک (CTR) با تغییر در تایتل و دیسکریپشن محتوای یونیک سئو شده  و در نهایت با بهبود سئو خارجی آف پیچ (off page seo) و سئو داخلی آن پیچ (on page seo) شما را برای رقابت در صفحه اول گوگل آمده می کند.

مزیت های استفاده از خدمات سئو وردپرس در دکترگرافیک

سئو وردپرس

اصلاح ساختار سایت

یکی از مهم ترین چالش های متخصصان سئو، مشکلات کد نویسی سایت است که به آن ها اجازه  برخی از اصلاحات را نمی دهد. تیم ما مجموعه ای از برنامه نویس های حرفه ای و متخصصان سئو است. و در مواردی که سئو وب سایت شما نیاز به اصلاح و تغییر در ساختار کد نویسی وب سایت داشته باشد، بدون محدودیت تیم ما این کار را برای شما انجام می دهد.

با این حساب شما در زمان و هزینه خود صرفه جویی قابل توجهی خواهید کرد.

سئو وردپرس

رپورتاژ های قوی تر

همچنان که گفتیم مجموعه دکترگرافیک علاوه بر خدمات سئو، خدمات طراحی سایت نیز انجام می دهد و خود مجموعه ما نیز سایت های زیادی با دامین اتوریتی بالا در اختیار دارد. و هر ماه رپرتاژ های رایگان نسبتا قوی به سایت شما ایجاد می کند.

با این روش شما هزینه کمتری بابت رپورتاژ خواهید پرداخت.

همچنین تیم ما در سایت هایی مثل ویکی پدیا، ویرگول ، مدیوم و سایت هایی از این دست، برای سایت شما بک لینک های با کیفیت ایجاد خواهند کرد.

سئو وردپرس

گزارش های دقیق

تیم متخصصان سئو داده های سایت شما را در هر دوره زمانی جمع آوری کرده و با هماهنگی تیم طراحان گرافیک ، به صورت اینفوگرافیک و با جزئیات دقیق تر در اختیار کارفرما قرار می دهد.

این اطلاعات شامل مجموعه ای از داده های دقیق سرویس های گوگل کنسول، گوگل آنالیتیکس GA4 ، تگ منیجر ، مایکروسافت کلریتی ، سرویس های هیت مپ (نقشه حرارتی سایت) ، داده های وب سایت های MOZ  و سیمیلار وب و داده های نرم افزار اسکریمینگ فراگ خواهد بود.

سئو وردپرس

ماندگاری رتبه

ماندگاری رتبه کلمات کلیدی در گوگل به عوامل زیادی بستگی دارد، مانند نحوه فعالیت رقیبان ، میزان تولید محتوا در سایت ، میزان کلیک بر روی کلمات کلیدی ، میزان ارزش دامنه و امتیاز صفحه و رضایت کاربران از رابط کاربری و محتوای ارائه شده در وب سایت. اگر همه این موارد به بهترین شکل ممکن انجام شود، قطعا رتبه کلمات کلیدی هم حفظ خواهد شد البته نباید به سئو نگاه کوتاه مدت داشته باشید و  با استمرار فرایند سئو کلمات کلیدی، به ماندگاری رتبه در گوگل خواهید رسید.

مراحل انجام خدمات سئو وردپرس

مراحل انجام سئو وب سایت

بررسی کلمات کلیدی

همه افرادی که در زمینه بازاریابی محتوایی و دیجیتال مارکتینگ کار می‌کنند، به خوبی می‌دانند که اولین گام در سئو، پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب سایت است. در بازاریابی محتوایی، یافتن کلمات کلیدی پیش نیاز تمام فعالیت‌های بعدی است و اساساً تمام فرایند تولید محتوا بر اساس کلمات کلیدی انتخاب شده، شکل می‌گیرد. به همین دلیل است که انتخاب صحیح کلمات کلیدی و تحلیل و اولویت بندی مناسب آنان برای مدیران سایت، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در همین راستا، فرایندی موسوم به Keyword Research یا تحقیق کلمه کلیدی به وجود آمده است که با ابزارهایی کاربردی و روش‌هایی کارآمد، کلمات کلیدی سایت را بر مبنای استراتژی محتوایی معین و بر اساس اولویت، مرتب می‌کند.

مراحل انجام سئو وب سایت

محتوا همچنان پادشاه است!

زمانی که بحث سئو به میان می‎آید این محتوا است که حرف اول را می‌زند. موتورهای جستجو در ابتدا به دنبال ارتباط کلمات کلیدی سرچ شده توسط کاربران با محتوای موجود در وب سایت ها هستند و بر این اساس رتبه بندی وب سایت ها را آغاز میکنند. موتورهای جستجو به محتوای ارائه شده توسط سایت ها نگاه میکنند و با به کار گیری الگوریتم های خود تشخیص می دهند که محتوا با کلید واژه سرچ شده توسط کاربر مرتبط است یا خیر. تیم سئو دکترگرافیک با به کارگیری استراتژی های مختلف در تولید محتوا مانند ابر محتوایی (Topic Cluster) و قدرت محتوایی (Topical Authority) محتوا هایی تولید می‌کند که هم توسط موتورهای جستجو محتوایی کامل تشخیص داده شود و هم برای کاربران مفید باشد و نیاز آنها را به طور کامل برطرف نماید.

مراحل انجام سئو وب سایت

بهینه سازی سئو داخلی و لینک سازی

سئو داخلی (on page) روشی برای بهینه سازی صفحات وبسایت است که فاکتور های مربوط به این روش، صفحه را از جنبه های مختلف مخصوصاً محتوا، هدربندی و لینک دهی تحت تاثیر قرار می دهد.

با این که موتورهای جستجو مخصوصاً گوگل، هوشمندانه تر از قبل عمل می کنند و با استفاده از بروزرسانی ها و الگوریتم های هوش مصنوعی در تلاش هستند که جلوی پیشرفت برخی از سایت های نامعتبر و ضعیف را بگیرند و زمینه لازم برای درخشیدن سایت هایی با محتوای باکیفیت را فراهم کند، اما هنوز هم یک سری اصول قدیمی، مثل جستجوی یک کلمه کلیدی خاص در صفحه را در دستور کار خود نگه داشته اند. با توجه به این که گوگل تجربه کاربری را در اولویت خود قرار می دهد، پس سئو on page مثل قبل اهمیت خود را حفظ می کند. صفحه ای که از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار در سئو داخلی بهره مند باشد، پتانسیل بیشتری برای جلب توجه و رضایت کاربر خواهد داشت. 

خدمات سئو وردپرس

بهینه سازی سئو خارجی

سئو خارجی (Off-Site SEO) به مجموعه فعالیت هایی گفته میشود که در خارج از سایت انجام میشود و باعث افزایش قدرت (اعتبار) سایت شده و در نهایت جایگاه سایت را ارتقا میدهد.مهم‌ترین شاخصه تفاوت بین سئو داخلی و خارجی این است که گوگل از سئوی داخلی برای ارزیابی صفحات سایت و سپس رتبه‌بندی آن‌ها استفاده می‌کند. این در حالی است که با استفاده از سئو خارجی، میزان اعتبار صفحات سایت را می‌سنجد. بنابراین هر دو روش سئو مکمل یکدیگر هستند و با کمک هم رتبه و اعتبار صفحات سایت را بهبود می‌بخشند. مزیت های سئو خارجی شامل بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو ،  افزایش ترافیک سایت، ورود کاربران رسانه های مختلف به سایت ما و افزایش اعتبار سایت و امکان کسب درآمد از همین اعتبار خواهد بود

 

مراحل انجام سئو وب سایت

سئو تکنیکال یا فنی

رابطه بسیاری نزدیکی بین تجربه کاربری UX و سئو تکنیکال وجود دارد به همین دلیل پیاده سازی صحیح سئو تکنیکال میتواند سئو سایت را در جنبه های مختلف بهبود ببخشد. یکی از مهمترین فاکتورهای سئو تکنیکال بهبود سرعت سایت میباشد که برای رسیدن به آن نیاز است تا تمامی کدهای سایت مانند HTML، CSS و JavaScript بهینه شوند و هیچ کد اضافی ای در سایت وجود نداشته باشد و همچنین تعداد درخواست های سمت سرور سایت به حداقل برسند.

اصول اساسی بهینه سازی فنی و تکنیکال سایت ها ، بر این میباشد که سایت را سریعتر کرده و کراول شدن آن را توسط خرنده های موتورهای جستجو آسان تر کنیم و کمک کنیم تا موتور جستجو سایت ما را راحت تر درک کند.

مراحل انجام سئو وب سایت

سئو محلی

سئوی محلی بسیار مهم است زیرا بسیاری از افراد از موتورهای جستجو استفاده میکنند تا خدمات یا محصولات مورد نظرشان را در منطقه ای نزدیک به محل زندگی خود پیدا کنند. به این دلیل که امکان رفت و آمد و مراجعه حضوری به آن منطقه برایشان راحت تر بوده و حس بهاری به آن دارند.

بهینه سازی سئو محلی، کسب و کار اینترنتی شما را به مخاطبان یا مشتریان بالقوه در محل خودتان نمایش میدهد که این کار باعث افزایش نرخ تبدیل و افزایش درآمد خواهد شد. خدمات سئو محلی توسط تیم سئو دکترگرافیک به صورت حرفه ای انجام میشود و در هر شهر یا محلی که هستید میتوانید مخاطبان نزدیک به محل کارتان را به مشتریان خود تبدیل کنید.

زمان رسیدن به صفحه اول گوگل براساس میزان جستجو و سختی کلمات کلیدی و همچنین فاکتورهای دیگر برای هر پروژه متفاوت است. در بازه زمانی ۳ ماه می‌توان پیشرفت جایگاه کلمات کلیدی را مشاهده کرد و به طور معمول حداقل ۶ ماه زمان برای رسیدن به صفحه اول گوگل نیاز است.

 

در صورت تمایل می توانید قبل از شروع فرایند سئو وب سایت، برای آشنایی با مجموعه دکترگرافیک، و مشاوره برای وب سایت کسب و کارتان با ما در ارتباط باشید.

مشاوره اول به صورت رایگان خواهد بود و برای استفاده از این خدمات کافیست فیلد مربوط به درخواست مشاوره در قسمت دیدگاه های انتهای همین صفحه رو پر کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و یا می توانید در پیام رسان تلگرام به آیدی drgraphic_net@  پیام دهید.

اگر با تیم سئو ، همانند مجموعه ما همکاری میکنید، هزینه های مورد نیاز و روند کار توسط تیم سئو بودجه بندی و اعلام می شود.به طور معمول بودجه ای که برای سئو هزینه می شود شامل هزینه خرید ریپورتاژ و بک لینک ، خرید تبلیغات بنری یا نوتیفیکیشن ، هزینه تبلیغات گوگل ادز ، هزینه تیم تولید محتوا برای انتشار محتوا یونیک سئو شده،  هزینه تیم برنامه نویسی برای اصلاح ساختار سئو تکنیکال وب سایت ، هزینه تیم طراحان رابط کاربری برای بهینه سازی رابط کاربری وب سایت ، هزینه تولید بک لینک در سایت های رایگان و همچنین هزینه های مربوط به تبلیغات و تولید محتوا در سوشال مدیا می باشد.

اگر صرفا با توجه به روش های اصولی سئو کلاه سفید به قضیه نگاه کنیم، خیر. اما شما می توانید در بازه زمانی که کلمات شما به صفحه اول گوگل برسند، از تبلیغات گوگل ( گوگل ادوردز ) استفاده کنید. توجه داشته باشید تبلیغات گوگل هزینه بر بوده و دائمی نیست و تاثیر ناچیزی بر روی بهبود سئو وب سایت شما دارد.

بله، در حال حاضر تیم ما فقط بر روی CMS وردپرس کار میکند و اگر وب سایت شما با وردپرس طراحی شده است می توانید روی کمک ما برای درآمد زایی و ورودی گوگل، حساب باز کنید.

به طور کلی باید بگیم که بله، اما باید توجه داشته باشید وظیفه تیم سئو افزایش فروش نیست، بلکه افزایش ورودی ارگانیک گوگل از کلمات کلیدی مورد نظر کارفرما است. و افزایش فروش وظیفه مستقیم تیم دیجیتال مارکتینگ می باشد، با این حال با بهبود سئو وب سایت، کاربران بیشتری وارد وب سایت شده و احتمال خرید  هم افزایش می یابد.

پیشنهاد میکنیم ابتدا تمام توضیحاتی که در این صفحه درج شده است را مطالعه کنید تا شناخت نسبی نسبت به روند کار در مجموعه ما داشته باشید. سپس می توانید برای دریافت پیش فاکتور و فایل نمونه قرارداد سئو سایت با پشتیبانی تلگرام دکترگرافیک در ارتباط باشید. بعد از مشاوره کارشناسان ما، قرارداد رسمی ما بین مجموعه دکترگرافیک و کارفرما منعقد شده و فرایند سئو وب سایت، توسط تیم ما آغاز می شود.

تعرفه خدمات سئو وردپرس

بی‌کیفیت نیستیم تا ارزان باشیم، بی‌انصاف نیستیم تا گران باشیم. هزینه های سئو سایت بر اساس فاکتورهای مختلفی مثل گستردگی پروژه، نیازها و امکانات سایت ، و همچنین حوزه کاری کارفرما بستگی دارد.

ما در دکتر گرافیک برای برآورد هزینه تمام شده پروژه‌ها و متناسب با آن برآورد قیمت سئو وبسایت، نهایت دقت و وسواس را به خرج داده‌ایم تا ضمن حفظ کیفیت خروجی نهایی بتوانیم قیمتی مناسب و رقابتی برای خدمات خود در نظر بگیریم.

توجه داشته باشید هزینه های درج شده در فیلد های پایین به صورت پیشفرض بوده و قیمت نهایی با توجه به سختی کلمات کلیدی و گستردگی پروژه تعیین خواهد شد

سئو مقدماتی

مناسب برای سایت های تازه تاسیس
میلیون تومان ۶ پرداخت به صورت ماهانه در بازه زمانی ۴ ماه
 • مشاوره تخصصی سئو
 • تعیین کلمات کلیدی و استراتژی روند سئو
 • ایندکس تمام صفحات سایت در گوگل
 • اصلاح سئو تکنیکال سایت
 • بهینه سازی فایل های CSS و جاوا اسکریپت
 • بهبود سئو داخلی صفحات سایت
 • بهبود سئو خارجی صفحات سایت
 • بهبود سرعت لود صفحات وب سایت
 • بهبود رابط کاربری وب سایت
 • ماهانه ۲ ریپورتاژ و تعداد ۱۰۰ بک لینک
 • تولید ماهانه ۶ محتوا یونیک سئو شده
 • ارتقای رتبه 1 تا 4 کلمه کلیدی به صفحه اول گوگل
 • ارسال گزارش دوره ای ماهانه

سئو اقتصادی

مناسب برای سایت های متوسط با ترافیک پایین
میلیون تومان ۱۲ پرداخت به صورت ماهانه در بازه زمانی ۶ ماه
 • مشاوره تخصصی سئو
 • تعیین کلمات کلیدی و استراتژی روند سئو
 • حل مشکلات و ارور های گوگل کنسول و صفحات ایندکس نشده
 • بهبود سئو تکنیکال وب سایت
 • بهینه سازی فایل های CSS و جاوا اسکریپت
 • بهبود سئو داخلی وب سایت و لینک سازی داخلی
 • بهبود سئو خارجی وب سایت و لینک سازی خارجی
 • بهبود سرعت لود صفحات و رنکینگ جی تی متریکس
 • شناسایی و آنالیز رقبا و نحوه لینک سازی آنها
 • ماهانه ۶ رپورتاژ و ۴۰۰ بک لینک
 • تولید ماهانه ۱۲ محتوا یونیک سئو شده
 • ارتقا ۴ تا ۸ کلمه کلیدی به صفحه اول گوگل
 • ارسال گزارش دوره ای ماهانه

سئو پیشرفته

مناسب سایت هایی که بخشی از مسیر سئو را رفته اند
میلیون تومان ۲۰ پرداخت به صورت ماهانه در بازه زمانی 9 ماه
 • تعیین کلمات کلیدی جدید و استراتژی روند کار
 • تحلیل تخصصی رقبا و آنالیز روند لینک سازی
 • بهبود و آغاز لینک سازی داخلی گسترده بر روی سایت
 • حل مشکلات تخصصی نیاز به برنامه نویسی در سایت
 • ماهانه تعداد ۴ رپورتاژ در کیفیت بسیار بالا
 • تولید ریپورتاژ در سایت های رایگان ماهانه تا ۵ عدد
 • ایجاد کمپین تبلیغات بنری و نوتیفیکیشن
 • ارتقا ۸ کلمه کلیدی نسبتا سخت به صفحه اول گوگل
 • پیاده سازی Rich Snippet روی وب سایت
 • افزایش ترافیک ارگانیک سایت همراه با کاهش درخواست های سرور
 • بهینه سازی تخصصی رنکینک های gtmetrix و lighthouse
 • تولید روزانه یک محتوا یونیک سئو شده
 • ارسال گزارش تخصصی دوره ای ۲۰ روزه

سئو حرفه ای

مناسب برای شرکت ها و مجموعه های بزرگ
میلیون تومان ۳۹ پرداخت به صورت ماهانه در بازه زمانی 12 ماه
 • تعیین کلمات کلیدی جدید و استراتژی روند کار
 • تحلیل تخصصی رقبا و آنالیز روند لینک سازی
 • بهبود و آغاز لینک سازی داخلی گسترده بر روی سایت
 • حل مشکلات تخصصی نیاز به برنامه نویسی در سایت
 • ماهانه تعداد ۸ رپرتاژ در کیفیت بسیار بالا
 • تولید رپرتاژ در سایت های رایگان تا ۱۲ عدد در ماه
 • ایجاد کمپین های گسترده تبلیغاتی بنری
 • ارتقا ۲۰ کلمه کلیدی نسبتا سخت به صفحه اول گوگل
 • تولید ماهانه ۸ تا ۱۲ مقاله تخصصی یونیک سئو شده در سایت
 • استفاده از تبلیغات گوگل ادوردز
 • بهبود سئو بین الملل وب سایت
 • جلسات هفتگی حضوری با تیم سئو برای هماهنگی بیشتر
 • ارسال گزارش تخصصی دوره ای هفتگی
طراحی سایت وردپرس

سوالات خود را پیرامون خدمات سئو وردپرس و خدمات ارائه شده در مجموعه دکتر گرافیک از ما بپرسید

به تمامی سوالات و نظرات در سریع ترین زمان پاسخ داده خواهد شد

دیدگاه کاربران
 • خدمات سئو وردپرس
  سعید 16 شهریور 1402

  سلام وقت بخیر
  چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
  ۱. برای سایت تازه تاسیس پیشنهاد می کنید تعداد بالای رپرتاژ بزنیم؟
  ۲.برای افزایش دامین اتوریتی بک لینک بهتره یا رپرتاژ؟ بک لینک تعداد بالا منظورمه
  ۳. در توضیحات گفتید که بک لینک از ویکی پدیا میگرید؟! چطور این این کار انجام میشه؟

 • خدمات سئو وردپرس
  محمدرضا 12 شهریور 1402

  برای سایتی که کلمات کلیدی اون خیلی زیاده، چه روش سئویی پیشنهاد میدید؟
  هزینه این طور سایت ها چطور محاسبه میشه؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر وب سایت دارید و میخواهید وارد عرصه درآمد زایی و رقابت بشین ، تیم ما می تونه بهتون کمک کنه

فیلد زیر را پر کنید و از مشاوره کارشناسان دکترگرافیک استفاده کنید.

با شما تماس خواهیم گرفت.

………………………………………………………..

طراحی سایت وردپرس

کليه حقوق محصولات و محتوای اين سایت متعلق به دکترگرافیک بوده و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.

Copyright © 2016-2023