09013279181
دکترگرافیک

درباره دکترگرافیک

DRGRAPHIC

مجموعه دکترگرافیک، برای فرهیختگان اهل هنر راه اندازی شد تا از سادگی گرافیک لذت ببرند

و داستان ما همچنان ادامه دارد…

وب سایت دکترگرافیک | مرجعی لذت بخش برای علاقه مندان به وب و گرافیک

در دکترگرافیک شما می توانید فایل های گرافیکی مورد نیاز طراحان گرافیک برای نرم افزار های فتوشاپ و ایلستریتور ، را هم به صورت جزئی و هم به صورت یک، پک کامل دریافت کنید، همچنین مجموعه پروژه های آماده و فایل های مورد نیاز نرم افزار افترافکت و پریمیر توسط مجموعه دکترگرافیک جمع آوری یا تولید شده و منتشر می گردد.

پلاگین های وردپرس ، تمپلیت های المنتور ، قالب های وردپرس و دیگر فایل های مورد نیاز توسعه دهندگان وب نیز جمع آوری، فارسی سازی یا تولید شده و به صورت رایگان توسط دکترگرافیک منتشر می شود.

محصولات این وب سایت با محوریت چهار محصول اصلی مجموعه ابزار فتوشاپ، مجموعه پروژه افترافکت و مجموعه والپیپر 4k و همچنین قالب وردپرس هلو المنتور پرو می باشد.

در بخش سخت افزار نیز محصولات مرتبط با نیاز طراحان گرافیک و فعالان حوزه تکنولوژی توسط تیم دکترگرافیک تامین و به فروش می رسد.

همچنین تیم ما ویدئو های آموزشی تخصصی در تمام موضوعات مرتبط با آموزش وب ، سئو و گرافیک را به طور اختصاصی تولید و در بستر سایت و یوتیوب منتشر می کند. علاوه بر آن در شبکه های اجتماعی نیز حضور مناسب داشته و سهم خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام و لینکدین و پیام رسان تلگرام دارد.

البته دکترگرافیک به طور مستمر برای افزایش بهره وری نیروی متخصص نیز جذب میکند که مراحل آن در وب سایت دکترگرافیک شرح داده شده است.

از دیگر خدمات دکترگرافیک، طراحی وب سایت با قالب اختصاصی در cms وردپرس می باشد.
وب سایت های طراحی شده توسط مجموعه ما بیشترین بهینه سازی ممکن را با موتور های جستجو دارند تا مسیر سئو وب سایت شما هموار تر شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از موارد ذکر شده میتوانید به صفحات مربوط به هر بخش مراجعه کنید.

راستی! دکترگرافیک در روز یکشنبه ۲ آبان سال ۱۴۰۰ متولد شد…