در این مقاله میخوانید

به طور کلی صفحات در وردپرس مستقل یا سلسله مراتبی هستند، یک صفحه می‎تواند ریشه یا والد باشد و یا دارای فرزند باشد. در این آموزش نحوه ایجاد صفحه فرزند در وردپرس را توضیح می‌دهدم.

 

برگه فرزند وردپرس چیست؟

صفحات و پست‌ها دو نوع محتوای پیش‎فرض در وردپرس هستند. آن‎ها معمولا با دسته‎بندی‎ها و برچسب‎ها سازماندهی می‎شوند. به‎طور معمول، وب‎سایت‎ها از صفحات برای ساختن یک ساختار وب‎سایت استفاده می‎کنند. به این ترتیب آن‎ها می‎توانند یک سری صفحات اصلی مثل تماس با ما یا درباره‌ ما را ایجاد کنند.

با این حال اگر صفحات زیادی دارید، آن‎ها می‎توانند سازماندهی شوند. حال در اینجا می‎تونید صفحات فرزند ایجاد کنید. در ابتدا، یک صفحه گسترده‎تر را به عنوان “والد” ایجاد کنید و سپس صفحات فرزند را برای بهتر سازماندهی کردن ساختار وب سایت و طرح بندی خود اضافه کنید. به عنوان مثال، یک صفحه والد مثلا صفحه “درباره ما” می‎تواند اعضای تیم، تاریخچه و صفحات دیگر را به عنوان صفحات فرزند داشته باشد.

 

ایجاد صفحه فرزند در وردپرس

برای ایجاد صفحه فرزند باید یک صفحه والد داشته باشید، یا ایجاد کنید یا به صفحه والد سایت وردپرسی خود در پیشخوان بروید. به بخش برگه ها>افزودن برگه بروید. و در سمت چپ ویژگی‎های برگه از فیلد مادر به فرض مثال صفحه درباره ما را انتخاب کنید و دکمه انتشار را بفشارید. در این فیلد لیست تمامی صفحات سایت شما قرار دارد. به طور پیش فرض در این فیلد گزینه بدون مادر انتخاب شده و یک صفحه منحصر به فرد است. در این قسمت عنوان صفحه را اعضای تیم قرار داده و در فیلد مادر صفحه درباره ما را انتخاب کنید.

 

صفحات سلسله مراتبی در وردپرس و نحوه ایجاد آن‌ها

 

حال به بخش برگه ها> همه برگه ها بروید و مانند تصویر زیر صفحات والد و فرزند را مشاهده کنید.

 

صفحات سلسله مراتبی در وردپرس و نحوه ایجاد آن‌ها

 

امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

 

منابع: wikipedia – wordpress.org – mihanwp – youtube

تگ ها:

آخرین مطالب ویرایش شده ...

derakhshanhossein24@yahoo.com

derakhshanhossein24@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *