صفحات سلسله مراتبی در وردپرس و نحوه ایجاد آن‌ها

صفحات سلسله مراتبی در وردپرس و نحوه ایجاد آن‌ها

تاریخ آخرین بروز رسانی این مطلب:

به طور کلی صفحات در وردپرس مستقل یا سلسله مراتبی هستند، یک صفحه می‎تواند ریشه یا والد باشد و یا دارای فرزند باشد. در این آموزش نحوه ایجاد صفحه فرزند در وردپرس را توضیح می‌دهدم.

 

برگه فرزند وردپرس چیست؟

صفحات و پست‌ها دو نوع محتوای پیش‎فرض در وردپرس هستند. آن‎ها معمولا با دسته‎بندی‎ها و برچسب‎ها سازماندهی می‎شوند. به‎طور معمول، وب‎سایت‎ها از صفحات برای ساختن یک ساختار وب‎سایت استفاده می‎کنند. به این ترتیب آن‎ها می‎توانند یک سری صفحات اصلی مثل تماس با ما یا درباره‌ ما را ایجاد کنند.

با این حال اگر صفحات زیادی دارید، آن‎ها می‎توانند سازماندهی شوند. حال در اینجا می‎تونید صفحات فرزند ایجاد کنید. در ابتدا، یک صفحه گسترده‎تر را به عنوان “والد” ایجاد کنید و سپس صفحات فرزند را برای بهتر سازماندهی کردن ساختار وب سایت و طرح بندی خود اضافه کنید. به عنوان مثال، یک صفحه والد مثلا صفحه “درباره ما” می‎تواند اعضای تیم، تاریخچه و صفحات دیگر را به عنوان صفحات فرزند داشته باشد.

 

ایجاد صفحه فرزند در وردپرس

برای ایجاد صفحه فرزند باید یک صفحه والد داشته باشید، یا ایجاد کنید یا به صفحه والد سایت وردپرسی خود در پیشخوان بروید. به بخش برگه ها>افزودن برگه بروید. و در سمت چپ ویژگی‎های برگه از فیلد مادر به فرض مثال صفحه درباره ما را انتخاب کنید و دکمه انتشار را بفشارید. در این فیلد لیست تمامی صفحات سایت شما قرار دارد. به طور پیش فرض در این فیلد گزینه بدون مادر انتخاب شده و یک صفحه منحصر به فرد است. در این قسمت عنوان صفحه را اعضای تیم قرار داده و در فیلد مادر صفحه درباره ما را انتخاب کنید.

 

صفحات سلسله مراتبی در وردپرس و نحوه ایجاد آن‌ها

 

حال به بخش برگه ها> همه برگه ها بروید و مانند تصویر زیر صفحات والد و فرزند را مشاهده کنید.

 

صفحات سلسله مراتبی در وردپرس و نحوه ایجاد آن‌ها

 

امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

 

منابع: wikipedia – wordpress.org – mihanwp – youtube

derakhshanhossein24@yahoo.com

derakhshanhossein24@yahoo.com

تگ ها:

تیم دکترگرافیک می تونه کمکت کنه تا وب سایت خودتو داشته باشی و از طریق این فضا، به درآمد زایی برسی؛ مهم ترین مشخصه وب سایت هایی که ما طراحی میکنیم ، ساده بودن در کنار مدرن بودن است.

وب سایت های طراحی شده توسط مجموعه ما بیشترین بهینه سازی ممکن را با موتور های جستجو دارند تا مسیر سئو وب سایت شما هموار تر شود.

اگر وب سایت داری و نمیتونی ازش درآمد کسب کنی، یا میخواهی کسب و کار اینترنتی خودتو شروع کنی به ما پیام بده، خوشحال میشیم راهنماییت کنیم.

به تمامی سوالات و نظرات در سریع ترین زمان پاسخ داده خواهد شد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب ویرایش شده ...