در این مقاله میخوانید

همان‎طور که موضوع وب سایت‎ها متفاوت است، پس تعداد محتوای هر کدام نیز متفاوت است! بعضی از وب سایت ها تمرکز بیشتری روی محتوا دارند و هر روز محتوای جدیدی منتشر می‎کنند. اما یک پست به عنوان پست ثابت در ابتدای صفحه اصلی یا نخست سایت خود نشان می‎دهند. برای ثابت کردن پست در صفحه اصلی سایت وردپرس می‌توانید کارهای مختلفی انجام دهید.

با خواندن آموزش امروز شما هم می‎توانید این روند را در سایت وردپرسی خود اجرا کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

ثابت کردن پست در صفحه اصلی وردپرس

در این روش نوشته دلخواه خود را باز کنید و در سمت چپ نوشته، در قسمت متاباکس انتشار> نمایانی: عمومی روی لینک آبی رنگ “ویرایش” کلیک کنید. سپس، چک باکس “سنجاق کردن این نوشته در برگه‌ی نخست” را فعال و روی دکمه “قبول” کلیک کنید.

 

ثابت کردن پست در صفحه اصلی وردپرس

 

پس از به‎روزرسانی کردن نوشته وب سایت خود را رفرش کنید. مشاهده می‎کنید که نوشته‎ای که شما انتخاب کرده‎اید و به عبارتی سنجاقش کرده‎اید به عنوان اولین پست نمایش داده شد و حالا هر نوشته جدیدی که اضاف کنید بعد از این پست قرار می‎گیرد. تا زمانی که دوست داشته باشید می‎توانید این پست را مهم جلوه دهید و ثابت نگه دارید.

در غیر این صورت باز همان مراحل را تکرار کنید و تیک چک باکس را غیرفعال کنید.

 

ثابت کردن پست در دسته بندی های وردپرس

همچنین شما می‎توانید برای دسته‎بندی‎های متفاوت پست سنجاق شده یا چسبنده ایجاد کنید. در این مرحله به بخش افزونه ها> افزودن بروید و افزونه Category Sticky Post را جستجو و نصب کنید. در ادامه افزونه را فعال کرده، نیاز به انجام تنظمیات خاصی نیست و فقط نوشته مورد نظر خود را باز کرده و می‎بینید یک متاباکس جدید در سمت چپ نوشته تحت عنوان category Sticky اضافه شده‎است.

دسته‎بندی مورد نظر خود از این قسمت انتخاب کنید. اگر قصد دارید این نوشته را از حالت چسبنده خارج کنید کافی است که تیک گزینه “Hide Sticky Post Border” را بزنید و نوشته را به روز رسانی کنید.

به این روش می‎توان برای دسته بندی های مختلف پست‎های مهم و سنجاق شده تعیین کرد.

 

منابع: wikipedia – wordpress.org – mihanwp – youtube

تگ ها:

آخرین مطالب ویرایش شده ...

derakhshanhossein24@yahoo.com

derakhshanhossein24@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *