در این مقاله میخوانید

هر چند وقت سایت‌هایی را بررسی می‌کنیم که مشکل به‌‌روزرسانی و یا آپدیت خودکار دارند. از آن‌‌جایی که به‌‌روزرسانی در وردپرس خیلی مهم می‌‌باشد باید همیشه سایت را آپدیت نگه داریم تا از سمت هکر‌ها در امان باشیم. در هر صورت وقتی به مشکلی مثل مشکل در آپدیت وردپرس برخورد می‌کنید باید خونسردی خود را حفظ کرده و این مقاله را مطالعه کنید تا مشکل برای همیشه حل شود.

 

مشکل در آپدیت وردپرس

ابتدا برای حل مشکل باید دلیل آن را مشخص کنیم. دلایل مشکل در بروزرسانی وردپرس را یک به یک توضیح خواهیم داد. در صورتی که با بررسی هر علتی این مشکل حل شد نیازی نیست ادامه این مقاله را بخوانید.

 

مشکل ارتباط هاست شما با سرورهای وردپرس

این حالت بیشتر در هاستینگ‌های ایرانی رخ می‌دهد. ممکن است سایت شما نتواند با سرور‌های وردپرس ارتباط برقرار کند. یا مشکل از سرورهای شماست و یا مشکل از سرورهای وردپرس که البته احتمال وجود مورد اول بسیار بیشتر است. بهتر است هاست خود را تغییر دهید چون هاستی که با سرورهای وردپرس ارتباط خوبی ندارد قطعا با سرور‌های گوگل هم ارتباط خوبی نخواهد داشت. در صورتی که نمی‌توانید هاست‌‌تان را تغییر دهید می‌توانید وردپرس را از روش دستی آپدیت کنید.

 

مشکل محدودیت منابع سرور شما

در این حالت سرور سایت شما منابع لازم را برای دانلود و استخراج وردپرس از فایل زیپ ندارد. بهتر است با هاست‌‌تان در این زمینه مشورت کنید. باید میزان Memory Limit و Max File Size را افزایش دهند. اگر مشکل را حل نکردند به هاست دیگری کوچ کنید.

 

مشکل فضای هارد دیسک روی سرور سایت شما

بعضی مواقع پیش می‌آید که فضای هاست شما به اتمام رسیده و فضای کافی برای ذخیره وردپرس روی سرور خود را ندارید. فضای دیسک خود را می‌توانید از سی پنل سایتتان بررسی کنید. برای اینکار وارد سی پنل شوید و روی Disk Usage کلیک کنید.

 

مشکل در آپدیت وردپرس و روش‌های حل آن

 

در صورتی که فضای هاست شما تکمیل شده بود باید با هاستینگ تماس بگیرید و پنل خود را ارتقا دهید.

 

درخواست اطلاعات اف تی پی توسط وردپرس

بعضی مواقع وردپرس از شما اطلاعات FTP را برای دسترسی به فایل‌‌ها درخواست می‌کند که باید با این روش مشکل را حل و فصل کنید.

اگر با روش‌‌های بالا مشکل شما برطرف نشد از بخش نظرات اعلام کنید تا مشکل شما را به‌‌صورت رایگان بررسی و حل کنیم.

 

منابع: wikipedia – wordpress.org – mihanwp – youtube

تگ ها:

آخرین مطالب ویرایش شده ...

derakhshanhossein24@yahoo.com

derakhshanhossein24@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *