09013279181

حل مشکل ثبت تیکت در Awesome Support‍

همان‌طور که همیشه گفته‌ایم مشتری بزرگ‌ترین دارایی یک کسب‌وکار است پس باید مطلع باشید که وقتی محصولی را برای فروش می‌گذارید باید برای پشتیبانی آن محصول و یا خدمات فکری اساسی کنید. مسئولیت پاسخگویی به مشکلات کاربران با شما است پس چه چیزی بهتر از سیستم پشتیبانی می‌تواند پاسخگو باشد؟

برای در ارتباط مستقیم بودن با کاربران شما می‌توانید از سیستم پشتیبانی تیکت استفاده کنید. همچنین با استفاده از این سیستم شما از نظرات و انتقادات کاربران از سایت خود آگاه می‌شوید و می‌توانید در راستای رفع این نواقص و پیشرفت هرچه بیشتر کسب‌وکار آنلاین خود شوید.

 

بخش تیکت در سایت وردپرسی

یکی از دغدغه‌های اصلی و مهم مدیران یک کسب‌وکار پشتیبانی دادن به مشتریان است. ازآنجایی‌که کاربر ابتدا بررسی می‌کند پشتیبانی کدام سایت قوی‌تر و سریع‌تر است و حل مشکلات و پاسخ به نظرات او برای چه کسی اهمیت دارد بعدازآن تصمیم می‌گیرد از چه کسی محصول و یا خدماتی را که می‌خواهد بخرد.

پس مدیران باید بکوشند که خدمات پس از فروش خود که شامل پشتیبانی قوی نیز می‌شود را ارتقا بدهند تا مشتریان راضی باشند و دارایی کسب‌وکار خود را به این صورت راضی نگه‌دارند. به‌عنوان‌مثال یک محصول را در نظر بگیرید، برای خرید این محصول وب‌سایت‌های بسیاری وجود دارد. حال شما کدام وب‌سایت را انتخاب می‌کنید؟

بله درست است، وب‌سایتی را انتخاب می‌کنید که پشتیبانی قوی‌تری دارد و حل مشکلات شما برای آن کسب‌وکار آنلاین اهمیت داشته باشد. پس پشتیبانی حرف اول را می‌زند چراکه یک محصول را با کیفیت بالا می‌توان از چندین سایت تهیه کرد اما خدمات پشتیبانی که سایت‌ها ارائه می‌دهدند محصول را متفاوت می‌کند.

حتی پشتیبانی از محصولاتی که برای فروش می‌گذارید باعث افزایش اعتبار شما در بین کاربران می‌شود. نتیجه افزایش اعتبار و محبوبیت نیز فروش بیشتر و کسب درآمد بالاتر است. پس اگر می‌خواهد درآمد خود را افزایش دهید و کسب‌وکار خود را توسعه دهید ابتدا باید به فکر مشتریان خود باشید و موردی که شمارا این روزها از رقیبانتان متمایز می‌کند، پشتیبانی قوی است.

 

پشتیبانی با Awesome Support‍

در مقاله‌های آموزشی قبلاً Awesome Support را برای راه‌اندازی سیستم پشتیبانی آنلاین در وب‌سایت وردپرسی شما معرفی کرده‌ایم. پیشنهاد می‌کنم برای ارتقا اطلاعات خود در این زمینه این مقاله را مطالعه کنید.

کاربران از افزونه Awesome Support‍ برای ثبت تیکت استفاده میکنند، اما برای ثبت تیکت برخی کاربران دچار مشکل شده‌اند. برای شما همراهان همیشگی دکترگرافیک در ادامه برای حل این خطا راهکاری آورده‌ایم.

 

ارور ثبت تیکت در Awesome Support‍

در استفاده از این سیستم پشتیبانی برخی از کاربران با یک مشکل هر‌چند کوچک اما مهم دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند. مشکل اینجاست که وقتی وارد صفحه ثبت تیکت می‌شوند تا یک تیکت ارسال کنند، با این خطا مواجه خواهند شد:

شما اجازه به ثبت تیکت ندارید.

متن خطا در وردپرس فارسی

 

اگر از وردپرس انگلیسی استفاده می‌کنید خطا به این شکل نمایش داده می‌شود:

Sorry, support team members cannot submit tickets from here. If you need to open a ticket, please go to your admin panel or click here to open a new ticket.

متن در وردپرس انگلیسی

 

حل مشکل ثبت تیکت در Awesome Support‍

اما چطور این مشکل را حل کنیم؟ برای حل این مشکل باید دسترسی can submit ticket را به کاربر واردشده دهید. برای این مورد باید طبق روند زیر مراحل را یک‌به‌یک انجام دهید.

 

با اکانت مدیریت وارد نشوید!

این خطا زمانی نمایش داده می‌شود که شما با یک اکانت مدیریت وارد سایت شده باشید. بنابر‌این باید با یک حساب کاربری با نقش Support User وارد سایت شوید. به همین راحتی، خواهید توانست تیکت‌های جدیدی از سمت کاربر ثبت کنید. پس در ابتدا توجه داشته باشید که با اکانت مدیریت وارد نشوید.

 

تغییر نقش کاربری پیش‌‌فرض به کاربر پشتیبانی

به‌صورت پیش‌فرض نقش کاربری موقع ثبت‌نام در وردپرس، مشترک سایت است. اما برای ارسال تیکت باید با نقش کاربری Support User وارد شوید و این موضوع برای شما مشکل ایجاد می‌کند.

برای حل این مورد باید وارد بخش تنظیمات > عمومی شوید.

 

حل مشکل ثبت تیکت در Awesome Support‍

 

سپس تیک گزینه هرکسی می‌تواند نام‌نویسی کند را فعال کنید تا ثبت‌نام کاربر جدید در سایت شما فعال شود. چون برای ارسال تیکت نیاز است که کاربر در سایت شما واردشده باشد.

(درصورتی‌که کاربر وارد نشده باشد، افزونه پشتیبانی تیکت به‌صورت خودکار فرم ورود را به کاربر نمایش خواهد داد.)

سپس نقش کاربری پیش‌‌فرض را با تغییر گزینه نقش پیش‌فرض کاربر تازه روی Support User قرار دهید تا موقع ثبت‌نام در سایتتان، نقش کاربر پشتیبانی به‌‌صورت خودکار اعمال شود.

درصورتی‌‌که می‌خواهید از نقش کاربری دلخواه شما باقابلیت ارسال تیکت استفاده شود، بایستی افزونه User Role Editor را نصب‌‌کرده و دسترسی نقش کاربری دلخواه خود را با can submit ticket تطبیق دهید.

امیدوارم این مقاله آموزشی در ارتباط با رفع خطای ثبت تیکت در Awesome Support‍ برای سایت وردپرسی شما مفید واقع‌‌شده باشد.

 

منابع: wikipedia – wordpress.org – mihanwp – youtube

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *