09013279181

تبدیل واحد ارزی به میلیون تومان در Easy Digital Downloads

همان‌طور که اطلاع دارید پیش‌تر در مورد تأثیر قیمت‌گذاری‌ها بحث کرده‌ایم و متوجه شدید که اگر قیمت‌ها را به تومان در سایتتان نمایش دهید، شاهد تأثیر خوبی درفروش سایتتان خواهید بود. دلیلش هم این است که یک صفر از قیمت محصول شما کم شده است و کاربر راحت‌تر خرید خود را انجام خواهد داد. این یک موضوع روانشناسی در بحث فروش است.

در روانشناسی بحث فروش به شما راهکارهایی آموزش داده می‌شود که قیمت‌گذاری از این طریق باعث می‌شود شانس شما در برابر خرید مشتری در سایتتان افزایش پیدا می‌کند. شیوه قیمت‌گذاری فریبنده یک روش است که منجر به جذاب شدن یک محصول جهت خرید برای مشتری می‌شود. تبدیل واحد ریال به تومان نیز یکی از این روش‌های قیمت‌گذاری است که بر روی ذهن مشتری تأثیر می‌گذارد و باعث افزایش آمار فروش شما می‌شود.

اما شاید قصد داشته باشید محصولی باقیمت میلیونی با استفاده از EDD روی سایت فروشگاهی خود بفروشید. مثلاً یک محصول باقیمت ۵ میلیون تومان که به‌صورت پیش‌فرض ایزی دیجیتال دانلود این قیمت را به این شکل نمایش خواهد داد:

۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ریال

قبلاً در آموزش تبدیل ریال به تومان در EDD توضیح داده‌ایم که چطور این قیمت را به ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان تغییر دهید، اما امروز قصد داریم این قیمت اصلاح‌شده را به ۵ میلیون تومان تغییر دهیم.

 

تبدیل واحد ارزی به میلیون تومان در Easy Digital Downloads

برای تبدیل قیمت‌ها باید یک شرط تعیین کنید، که اگر تعداد کاراکترهای قیمت به ۹ عدد رسید، یعنی قیمت میلیونی شد، قیمت را به یک میلیون تقسیم کند و آن را همراه با پسوند میلیون تومان نمایش بدهد. برای این کار باید از طریق کد نویسی اقدام کنید اما اگر در ارتباط با کد نویسی دانش کافی را ندارید اصلا جای نگرانی نیست.

در ادامه کد موردنیاز برای تبدیل واحد ارزی به میلیون تومان در Easy Digital Downloads به شما داده‌شده است. همچنین به شما آموزش می‌دهیم از چه طریقی این کد را اضافه کنید تا واحد ارزی را در Easy Digital Downloads بتوانید تبدیل کنید.

برای این‌کار وارد بخش نمایش بشوید و پس‌ازآن ویرایشگر را انتخاب کنید و فایل functions.php قالب را تغییر دهید. کد زیر را بعد از <?php درون این فایل اضافه کنید:

[php]
if ( ! function_exists( ‘edd_toman_currency’ ) ) {
function edd_toman_currency( $formatted, $currency, $price ) {
if ( ! is_admin() ) {
if ( strlen($price) > 9 ){
$price = @str_replace( ‘,’, ”, $price );
$price = @$price / 10000000;
return $price . ‘ میلیون تومان’;
}
}
return $price . ‘ ریال’;
}
}
add_filter( ‘edd_rial_currency_filter_after’, ‘edd_toman_currency’, 10, 3 );
[/php]

کد بالا شرط را برای شما فراهم کرد و درصورتی‌که در پنل مدیریت وردپرس نباشید و قیمت محصول شما هم ۹ کاراکتری (یعنی میلیونی) شود، پسوند قیمت به میلیون تومان تغییر خواهد کرد.

امیدوارم این مقاله آموزشی در ارتباط با تبدیل واحد ارزی به میلیون تومان در Easy Digital Downloads برای شما مفید واقع‌‌شده باشد.

 

منابع: wikipedia – wordpress.org – mihanwp – youtube

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *