09013279181

آموزش نمایش تمام مقالات و محتوای سایت در صفحه ای خاص

هدف اصلی تمامی سایت‌ها این است رضایت کاربران خودشان را جلب کنند که این رضایت درگرو این است که بازدیدکننده بتواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به خواسته خودشان در سایت دست پیدا کند. شما می‌توانید از راهکارهای زیادی برای مورد گفته شده استفاده کنید، که یکی از راحت‌ترین و کاربردی‌ترین آن‌ها این است که شما تمامی مطالب سایت را در یک صفحه قرار دهید و به کاربر این امکان را دهید که بدون هیچ مشکلی به پست‌‌ مورد نظر خود دست پیدا کند. برای نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه این آموزش را ببینید.

پس اگر شما هم به دنبال این هستید که با استفاده از قرار دادن تمامی پست‌ها در یک صفحه، نظر کاربران خود را جلب کنید و به آن‌ها کمک کنید تا راحت‌تر مطلب موردنظر خود را پیدا کنند با این مقاله همراه باشید.

ما در این مقاله از دکترگرافیک به شما آموزش خواهیم داد چطور به‌راحتی با استفاده از یک قطعه کد، تمامی مطالب سایت خود را در یک صفحه به نمایش دربیاورید؛ برای استفاده از این روش شما هیچ نیازی به افزونه ندارید و تنها کاری که باید انجام دهید این است که از دستورالعمل‌های این مقاله استفاده کنید.

همچنین آموزش های بیشتر در وبلاگ دکترگرافیک

 

چرا نمایش همه نوشته‌ها در یک صفحه

درست است که وردپرس به‌صورت پیش‌فرض برای دسته‌بندی‌ها، آرشیو ماهانه، آرشیو سالانه و آرشیو نویسندگان پست‌های شما را لیست خواهد کرد؛ اما آرشیوی برای نمایش تمامی پست‌ها به‌صورت یک‌جا ندارد. برخی از وبمسترها به‌دنبال این هستند که همه پست‌های سایتشان را در یک صفحه لیست کنند تا بازدیدکننده با کلیک روی عنوان هر پست بتواند مستقیماً آن‌ را مشاهده کند.

درواقع اینکه شما تمامی مطالب را به‌‌صورت آرشیو در یک صفحه نشان دهید باعث بهبود تجربه کاربری می‌‌شود و می‌‌تواند در میزان رضایت کاربر از سایت شما تاثیر مستقیم داشته باشد. به بیان ساده کاربر شما می‌‌تواند در مدت زمان بسیار کوتاهی و بدون هیچ دردسری به مطالب مورد نظر خودش از طریق این آرشیو دست پیدا کند.

البته این نکته را به یاد داشته باشید که این قابلیت برای تمامی سایت‌ها با موضوعات مختلف مناسب نیست و بیشتر برای وبلاگ‌هایی مناسب است که در بازه زمانی کوتاه مطالب زیادی را منتشر می‌کنند.

به این موضوع فکر کنید که یک سایت که غالباً مطالب آموزشی مختلف را برای کاربران خود منتشر می‌کند تا چه حد می‌تواند شلوغ باشد و کاربر برای اینکه بتواند یک مقاله را پیدا کند باید چه مقدار زمان صرف کند؟ خب بدون شک کاربران یک زمانی را به، سایت شما اختصاص می‌دهدند و درصورتی‌که سایت شما نتواند پاسخگوی نیاز آن باشد، کاربر از سایت خارج خواهد شد.

پس شما باید سعی کنید سایت خود را به‌گونه‌ای طراحی کنید و اجزای آن را جایگذاری کنید که نیاز کاربران را به‌درستی تأمین کنید.

 

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر برای جذب ورودی ارگانیک گوگل از کلمات کلیدی مورد نظرتان، صفحه خدمات سئو وردپرس را مطالعه کنید.

 

نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه خاص

شما برای انجام این کار می‌توانید از روش‌های مختلفی ازجمله افزونه یا کد استفاده کنید، که ما در این مقاله یکی از ساده‌ترین روش‌ها را برای شما بیان خواهیم کرد. استفاده از افزونه در این مورد به‌خصوص می‌تواند سرعت سایت شما را کم کند بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که در موارد این‌چنینی از کدهای وردپرس استفاده کنید.

با استفاده از قطعه کد زیر می‌توانید به‌راحتی تمامی مطالب سایت خود را در یک صفحه‌نمایش دهید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کد زیر را، به قالب سایت اضافه کنید.

[php]
<?php
// the posts query from mihanwp.com
$wpb_all_query = new WP_Query(array(‘post_type’=>’post’, ‘post_status’=>’publish’, ‘posts_per_page’=>-1)); ?>
<?php if ( $wpb_all_query->have_posts() ) : ?>
<ul>

<!– the loop –>
<?php while ( $wpb_all_query->have_posts() ) : $wpb_all_query->the_post(); ?>
<li><a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></li>
<?php endwhile; ?>
<!– end of the loop –>

</ul>

<?php wp_reset_postdata(); ?>

<?php else : ?>
<p><?php _e( ‘Sorry, no posts matched your criteria.’ ); ?></p>
<?php endif; ?>
[/php]

این کد را در هر جایی که می‌‌خواهید مطالب به‌‌صورت آرشیو و لیست نمایش داده شود، قرار دهید.

امیدواریم این مقاله به شما برای نمایش مطالب در یک صفحه از سایت کمک کرده باشد.

 

منابع: wikipedia – wordpress.org – mihanwp – youtube

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *