09013279181

آموزش پشتیبانی محصولات ووکامرس با BBPress و BuddyPress

پشتیبانی کردن از محصولات کلید رضایت مشتری است. خب چنانچه شما قصد دارید در کنار ووکامرس از بی بی پرس یا بادی پرس استفاده کنید، به‌احتمال زیاد بدین معناست که قصد دارید پشتیبانی محصولات ووکامرس را به گروه خود بفرستید. برای این منظور شما نیاز به نصب افزونه WooCommerce Product Support extention دارید که بعد از نصب این افزونه تنها با چند کلیک می‌توانید تنظیمات مربوطه را انجام دهید. با دکترگرافیک همراه باشید.

خوشبختانه همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌فرمایید تنظیمات بسیارکم است. به ترتیب شروع به توضیح بخش‌های مختلف این تنظیمات می‌کنیم. در بخش Topic Title شما قادر به تنظیم موضوع محتوای پیش‌فرض به‌عنوان اسم اولیه محصولات در بازار هستید. عنوان آن می‌تواند برای یک محصول خاص با استفاده از متن جایگزین مناسب سفارشی کنید و البته همان‌طور که می‌بینید می‌توانید آن را سفارشی کنید. این موارد را همان‌طور که مشاهده می‌کنید با تعداد کمی تنظیمات می‌توانید در بخش Topic Content نیز اعمال کنید.

 

پشتیبانی محصولات ووکامرس با BBPress و BuddyPress

 

پشتیبانی محصولات ووکامرس با BBPress

بعد از نصب افزونه و اعمال تنظیمات هنگام ایجاد یک محصول در ووکامرس یک بخش تحت عنوان Product Support به صفحه ایجاد محصولات شما اضافه می‌شود که در عکس زیر این بخش به خوبی برای شما مشخص‌شده است. این بخش دقیقاً همان‌جایی است که می‌توانید option برای اضافه کردن پشتیبانی بازار پیدا کنید. با بی بی پرس، کاربران شما به‌صورت خودکار به همه‌ی پشتیبانی بازار دسترسی خواهند داشت.

 

همچنین اگر میخواهید برای خودتون سایت اختصاصی داشته باشید صفحه طراحی وب سایت وردپرس اختصاصی را مطالعه کنید.

 

پشتیبانی محصولات ووکامرس با BBPress و BuddyPress

 

پس با اضافه کردن این مورد پشتیبانی محصول در دسترس همه کاربران قرار می‌گیرد. اگر از بی بی پرس استفاده می‌کنید اسکرین شات اولی با قالب، برای اولین موضوع بحث استفاده می‌شود و چسبان و قفل خواهد بود به‌صورتی که در فهرست بالای مباحث قرار دارد و برای کاربران باز نمی‌شود.

 

پشتیبانی محصولات WooCommerce با BuddyPress

اما اگر قصد دارید کاربران شما تنها با پشتیبانی محصولاتی که احتمالاً خریداری کرده‌اند دسترسی داشته باشند بهترین گزینه برای شما استفاده از بادی پرس است. همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌فرمایید شما قادر خواهید بود محصولی را که زمانی ساخته‌اید را انتخاب و به گروه دیگری واگذار کنید. با اعمال این تنظیم هرگاه کسی این محصول را خریداری کند تنها به همان گروه دسترسی خواهد داشت و می‌توانند از آن پشتیبانی بگیرند.

 

پشتیبانی محصولات ووکامرس با BBPress و BuddyPress

 

البته لازم به ذکر است که اگر این افزونه برای محصولاتی که مشترک هستند استفاده می‌کنید مشتریان شما امکان دسترسی به پشتیبانی بازار را ندارند.

امیدوارم این مقاله در جهت پشتیبانی هر چه‌ بهتر محصولات فروشگاه ووکامرس با بادی پرس یا بی بی پرس برای سایت شما مفید بوده باشد.

 

منابع: wikipedia – wordpress.org – mihanwp – youtube

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *