زمان بندی پست وردپرس بدون نصب افزونه

زمان بندی پست وردپرس بدون نصب افزونه

تاریخ آخرین بروز رسانی این مطلب:

وردپرس شامل یک سری امکانات بی نظیر و فوق العاده است اما گاهی این امکانات خود را در پنل مدیریت کامل این سیستم مدیریت محتوا پنهان می کنند. یکی از این امکانات قابلیت زمان بندی پست وردپرس است.

یکی از قابلیت‌های مخفی وردپرس این است که به شما اجازه می‌دهد در ساعت و تاریخ مشخص مطالبتان را به‌طور اتوماتیک در سایتتان منتشر کنید. بسیاری از افراد هستند که با وجود کار با وردپرس از این قابلیت مفید و پرکاربرد وردپرس بی‌اطلاع هستند، درواقع وردپرس شامل یک سری امکانات بی‌نظیر و فوق‌العاده است. اما گاهی این امکانات خود را در پنل مدیریت کامل این سیستم مدیریت محتوا پنهان می‌کنند. با دکترگرافیک همراه باشید

 

زمان بندی پست وردپرس

یکی از امکانات منحصربه‌فرد قابلیت زمان‌بندی پست‌ها در وردپرس است. شما برای اینکه بتوانید پست‌های سایت خود را در زمان مشخصی منتشر کنید نیاز به هیچ افزونه‌ای ندارید. این ویژگی یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های وردپرس به شمار می‌آید. شما می‌توانید تنها با چند مرحله ساده با استفاده از این قابلیت پیش‌فرض وردپرس مطالبتان را در زمان مشخص در سایتتان منتشر کنید.

ما در اینجا این مراحل را برای شما به‌صورت گام‌به‌گام خواهیم گفت. با استفاده از روشی که ما برای شما توضیح خواهیم داد می‌توانید با چند کلیک ساده و در کمتر از چند دقیقه پست‌ها سایت خود را مدیریت کنید و برای هر پس زمان دقیقی را برای ارسال شدن مشخص نمایید. در این صورت شما دردسر خود را برای ارسال پست‌ها تا حد بسیار زیادی کم کرده و زمان بیشتری برای رسیدگی به امور دیگر مربوط به سایت خودخواهید داشت.

 

چرا پست‌های وردپرس را زمانبندی کنیم؟

ازآنجایی‌که بازدید پست‌ها در زمان‌های مختلف متفاوت است و زمان اوج سایت‌ها باهم فرق دارد بنابراین اگر شما بخواهید زمان‌بندی برای پست‌هایتان داشته باشید این قابلیت به شما کمک زیادی می‌کند و باعث می‌شود میزان بازدید سایتتان افزایش پیدا کند. همچنین به‌عنوان‌مثال اگر شما هفته‌ای پرمشغله داشته باشید و یا چند روزی را به مسافرت بروید و زمان کافی برای مدیریت زمان‌بندی پست‌های خود نداشتید در این حالت است که این قابلیت پرکاربرد کار را برای شما راحت می‌کند و دیگر نیاز به نگرانی نیست. این ابزار به شما کمک می‌کند که مطالبتان را که از قبل آماده کرده‌اید بتوانید در هر زمانی که بخواهید به اشتراک بگذارید.

پس گاهی ممکن است بخواهید یک مسافرت یک هفته ای به کارمندان سایتتان یا گروهتان دهید. خب سایت بدون بروزرسانی منظم که سایت کاربر پسندی نمی‌شود! پس باید نوشته های وب‌سایت‌تان را از چند روز قبل آماده کنید و به وردپرس بسپارید که سر زمان معین شده این نوشته ها را در سایت منتشر کند.

 

اهمیت بروزرسانی منظم و زمانبندی شده در سئوی سایت

یکی از مواردی که در درجه اول اهمیت قرار دارد سئوی سایت شما است که باعث می‌شود سایت شما جزء چند پیشنهاد اول جستجوی کاربران قرار گیرد و بدین ترتیب می‌تواند به کسب‌وکار شما رونق ببخشد.زمان‌بندی انتشار نوشته‌ها و به‌روزرسانی منظم سایت به ربات‌های جستجوگر کمک می‌کند تا سایت شما را بهتر و سریع‌تر از قبل ایندکس کنند. پس با زمان‌بندی پست‌ها در وردپرس می‌توانید قدمی مثبت در سئوی وب‌سایت‌تان بردارید. زمان‌بندی پست‌ها همچنین به شما کمک می‌کند که در زمان مشخصی برای کاربران مشتاق خود پست‌هایتان را منتشر کنید.

 

چگونگی زمان بندی پست وردپرس

۱ . در صفحه افزودن نوشته تازه، جلوی بخش انتشار روی ویرایش کلیک کنید.

 

چگونگی زمان بندی پست وردپرس

 

 

۲: تاریخ و زمان موردنظر خود را تنظیم کرده و روی قبول کلیک کنید.

 

چگونگی زمان بندی پست وردپرس

 

۳. دکمه زمان‌بندی را کلیک کنید. با چند کلیک ساده نوشته شما زمان‌بندی شده است و می‌توانید مطلب خود را در همان روزی که مشخص کرده‌اید در سایت ببینید.

 

چگونگی زمان بندی پست وردپرس

 

با چند کلیک ساده نوشته شما زمانبندی شده است و می توانید مطلب خود را در همان روزی که مشخص کرده اید در سایت ببینید.

 

منابع: wikipedia – wordpress.org – mihanwp – youtube

Reza Derakhshan

Reza Derakhshan

تگ ها:

تیم دکترگرافیک می تونه کمکت کنه تا وب سایت خودتو داشته باشی و از طریق این فضا، به درآمد زایی برسی؛ مهم ترین مشخصه وب سایت هایی که ما طراحی میکنیم ، ساده بودن در کنار مدرن بودن است.

وب سایت های طراحی شده توسط مجموعه ما بیشترین بهینه سازی ممکن را با موتور های جستجو دارند تا مسیر سئو وب سایت شما هموار تر شود.

اگر وب سایت داری و نمیتونی ازش درآمد کسب کنی، یا میخواهی کسب و کار اینترنتی خودتو شروع کنی به ما پیام بده، خوشحال میشیم راهنماییت کنیم.

به تمامی سوالات و نظرات در سریع ترین زمان پاسخ داده خواهد شد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب ویرایش شده ...